"הכול התחיל לפני כ- 20 שנה מהתעניינות בציור ותפירה. מגיל צעיר הוקסמתי מעולם האופנה, וזה מה שנותן לי השראה ומניע אותי מעל לכל. כשרון ויצירתיות עוברים אצלנו במשפחה מדור לדור. אמא שלי תמיד עודדה אותי לעסוק ביצירה, אם זה ציור, פיסול או עיצוב בגדים. כבר בילדות רכשתי ידע וכלים בתדמיתנות, גזירת בדים ותפירה עילית. אני מקבלת השראה מאמנות ואדריכלות, כמו גם מהטבע, תרבויות אותנטיות ומקומות ברחבי העולם."

החזון של מותג האופנה שרון ברגר הוא לגרום לנשים להיראות "אוסקר" ולהרגיש הכי יפות ונחשקות ביום החשוב שלהן. אחת השאיפות של המעצבת היא לעורר מודעות לאופנה וסטיילינג בארץ. המותג מציע כיום שמלות בעיצוב אישי לחתונות ואירועים מיוחדים, כמו גם שמלות כלה וערב מוכנות מהקולקציות העונתיות. העיצובים של שרון נוטים להיות נועזים וחושניים, אשר משקפים את סוג האישה שהיא בעצמה, חזקה, נשית ונועזת. הסגנון של העיצובים של המעצבת שרון ברגר מאופיין בקווים נקיים ושילובי בדים מפתיעים, מלא ניגודיות וחופש מה שהופך את השמלה ליותר מעניינת ומושכת את העין. כמו כן, ניתן לקבל שירותי סטיילינג שכולל התאמה של נעליים, תכשיטים ואקססוריז.

"בטרם אני מתחילה בעיצוב שמלה ללקוחה, חשוב לי להבין איך היא מדמיינת את עצמה ומה היא רוצה להרגיש ביום המיוחד שלה, איזו אוירה תהיה באירוע ואיפה זה יהיה. בהכנת הבגד אני יודעת איפה זה מתחיל אבל אין לדעת לאן הדמיון ייקח אותנו ואיך יגמר. השמלה יכולה להשתנות משלב הסקיצות על הנייר ועד המראה המוגמר. כל זאת על מנת שהשמלה תחמיא בצורה הכי נכונה ומדויקת ללקוחה שלי ושהיא תרגיש שלמות מבחינת המראה, ההרגשה הפנימית והנוחות."

הידע הטכני של המעצבת בעיצוב ובהתאמת הבגד, בשילוב עם כישרון, הופכים כל שמלה למחמיאה במיוחד.

sharon berger שרון ברגר