איך לבחור הינומה

בפוסט הקודם התלבטנו בין מה לבחור – תכשיט יפה לשיער, הינומה או אולי רשת לכיסוי הפנים. אם בכל זאת בחרת במראה הקלאסי של הינומה ואת לא יודעת איזה אורך יתאים לך, האם את רוצה ללכת על בוהו שיק או המראה הקלאסי, הפוסט הזה בשבילך. אשמח לחלוק אתך כמה טיפים חשובים בבחירת הינומה נכונה לשמלת הכלה שלך.

(OLIVIA HEADPIECES)

(OLIVIA HEADPIECES)

הינומה כמו גם שמלת הכלה, משקפת את האישיות של כלה ולכן יש לה חשיבות רבה. לכל אישה שמתחתנת רעיון משלה איך היא רוצה להיראות, איזו שמלת כלה היא תלבש ומה יהיה באירוע הגדול בחייה.

אילו הינומות יש?

ישנם ארבעה סגנונות עיקריים של הינומות – קלאסי, רומנטי, מתוחכם ואקלקטי:

1.      הסגנון הקלאסי מאופיין בסימטריות ורשמיות, לפעמים עם הרבה אלמנטים עיצוביים.

הינומה קלאסית עם סיומת תחרה

2.      הסגנון הרומנטי רך יותר מהקודם, עם שילוב של הרבה אלמנטים עיצוביים.

(OLIVIA HEADPIECES)

(OLIVIA HEADPIECES)

3.      הינומות בסגנון המתוחכם מאופיינות במראה נקי, מינימליסטי וללא קישוטים.

(OLIVIA HEADPIECES)

(OLIVIA HEADPIECES)

4.      הינומות אקלקטיות הן הכי מיוחדות עם אלמנטים עיצוביים שונים.

(OLIVIA HEADPIECES)

(OLIVIA HEADPIECES)

איך להתאים את סגנון ההינומה לשמלת הכלה?

ממליצה לך למדוד הינומות שונות כשאת לבושה בשמלת הכלה.

1.      אם בחרת בשמלה קלאסית או רומנטית, לכי על הינומה רקומה או בתוספת סיומת תחרה מסביב, מה שישלים את שמלת הכלה.

2.      מנגד, אם בחרת בשמלה מודרנית ומתוחכמת, כאן תתאים הינומה נקיה ופשוטה, ללא קישוטים, על מנת להבליט את השמלה.

3.      ככל שהשמלה תהיה נפוחה ועם הרבה שכבות, ההינומה צריכה להיות יותר מאופקת ונקיה. ולהיפך, אם השמלה מינימליסטית, ההינומה יכולה לקבל יותר נפח ע"י מספר שכבות טול.

4.      חשוב מאוד לבחור הינומה באותו גוון של השמלה. גם אם האורחים לא ישימו לב לשוני בין הגוונים, בתמונות יראו שיש ניגודיות לא טובה בין הגוונים. דמייני שמלה בלבן צחור והינומה בגוון חלבי, לא מסתדר.

5.      הינומה קצרה תתאים אם את רוצה לתת תשומת הלב לאזור הצוואר ולתכשיט מיוחד. כמו כן, היא תתאים לשמלות קצרות או לשמלות צמודות ארוכות.

כמו שאת יכולה להבין, צריכים לקחת בחשבון מס' גורמים – אורך, רוחב, צבע, נפח (מספר שכבות) ואלמנטים עיצוביים.

מה אורך ההינומה המתאים לשמלה שבחרת?

FLYAWAY VEIL – זו הינומה באורך כתפיים. היא מצוינת בשביל שמלות קצרות או שמלות וינטג' ומתאימה לשמלות עם אלמנטים עיצוביים באזור המחשוף, הגב והירכיים.

(ParisienneLuxe)

(ParisienneLuxe)

ELBOW VEIL – הינומה באורך מרפק שמחמיאה לנשים מאחר ומושכת תשומת הלב לאזור המותן. ההינומה האולטימטיבית שהולכת מצוין עם כל הסגנונות של שמלות הכלה.

(My Jasmine Corner)

(My Jasmine Corner)

FINGERTIP VEIL – זו הינומה שמגיעה עד קצות האצבעות בידיים ונחשבת להינומה מצוינת שמתאימה לרוב שמלות הכלה. מה שכן, היא לא מומלצת לנשים עם רגליים קצרות מאחר ועשויה לגרום למראה קצר עוד יותר.

(My Jasmine Corner)

(My Jasmine Corner)

BALLERINA VEIL – הינומה זו פחות נפוצה מאחרות מאחר והאורך שלה לא סטנדרטי שמגיע מתחת לברך אך מעל הקרסול. מי שבוחרת בהינומה זו, רוצה להרגיש מיוחדת ולהוסיף עניין למראה הכלתי הרגיל.

(Blanca Veils)

(Blanca Veils)

CHAPEL VEIL – הינומה זו באורך טיפה יותר ארוך משמלת הכלה והיא יותר נוחה ביחס להינומת קתדרלה – קל לסדר ולפרוס אותה. אורך זה מתאים לנשים עם פנים עגולות.

הינומה ארוכה

CATHEDRAL VEIL – זו הינומה מרשימה האהובה על האצולה ורואים אותה בחתונות מלכותיות ורשמיות. אורכה של ההינומה ארוך יותר משובל השמלה ויכול להגיע עד 9 מטר.

(Blanca Veils)

(Blanca Veils)

וכמובן יש את ההינומות היותר מיוחדות:

MANTILLA – סיפרתי על הינומה זו בפוסט הקודם. לדעתי, הינומה זו מוסיפה הרבה שיק ורוך למראה הכלתי ונותנת טוויסט לשמלת כלה פשוטה.

THE JULIET CAP – זו הינומה מאוד מיוחדת ורומנטית בסגנון וינטג'. היא נקראת ככה בזכות החלק העליון שיושב על הראש ומזכיר כובע. הינומה זו מחזירה אותנו לשנות העשרים והשלושים של המאה הקודמת.

(labellethelabel)

(labellethelabel)